Kalbimizdekiler

HER ZAMAN KALBİMİZDE YAŞAYAN VE BİZİMLE YAŞAYACAK OLANLAR

FARKLI BİR BOYUTTA VEYA ZAMANDA OLUP BİR GÜN BİR YERDE BULUŞUP TEKRAR BİR ARAYA GELİP ESKİDEN OLDUĞU GİBİ AŞKLA BİR ŞEYLER YAPIP EYLEYİP YİNE SEVENLERLE PAYLAŞACAĞIMIZI DÜŞÜNEREK SEVGİYLE SAYGIYLA UMUTLA VE ÖZLEMLE BİR YERLERDEN BİZİ SEYREDEREK BEKLEYENLER

Gökhan GÜLENER

gokhan
Oyuncu

1973 yılında doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. Pek çok tiyatro, projesinde oyuncu olarak yer alan Gökhan, 2015 yılındaki vefatından önce Tiyatrogen'in sürekli oyuncuları arasında idi. Arkadaşımızı sevgi ve saygı ile anıyoruz.


Ahmet Tayfun IŞIK

rafi
Oyuncu

1952 yılında Erzurumda doğdu. 1975 yılında Bakırköy Halkevi bünyesinde başladığı spor hayatında pek çok başarılar elde etti. Sporun yanı sıra tiyatroya tutkusu ile de bilinen oyuncu Tiyatrogen ekibi ile pek çok kez sahne almıştır. 2012 yılında aramızdan ayrılan ağabeyimizi sevgi ve saygı ile anıyoruz.


Rafi EMEKSİZ

rafi
Oyuncu

1960 yılında doğdu. Çok sayıda sinema ve tv dizisinde rol alan sanatçının en bilinen çalışmalarından biri Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın başrolünü paylaştığı "Eyvah Eyvah" filmidir. Kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan ağabeyimizi sevgi ve saygıyla anıyoruz.