Kadromuz


Ayça GÜVEN

ayca

Atölye Oyuncusu

2008 yılında İstanbul’da doğdu. Yeşilköy 50. Yıl Anadolu lisesinde okuyor. 1 yıl BASAD da tiyatro eğitimi gördü. 1 yıldır Tiyatrogen ekibinde aktif olarak oyunculuk yapıyor. Rol aldığı oyunlar; Kadının ta kendisi, Sahte Cennet.


Bahadır ÜSTEM

bahadir

Ses Kumanda, Sosyal Medya Yönetimi, Görsel Tasarım

1972 yılında Bakırköy İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılından beri bankacılık sektöründe bilişim departmanlarında görev yaparken İFSAK'ta çeşitli eğitimlere katıldı. 2015 yılında Tiyatrogen ekibine önce fotoğrafçı olarak katıldı, ardından "Sahte Cennet" oyunu içinde Ses Kumanda yönetimine başladı. Aynı dönemde ekip içinde Web Sitesi Tassarımı; Afiş, Broşür ve Davetiye Tasarımı ve Sosyal Medya Yönetiminde yer almaktadır.


Beril ÖZYAVUZ

beril

Atölye Oyuncusu


[Profil Hazırlık Aşamasındadır]


Celalettin DEMİREL

celalettin

Oyuncu

1964 İstanbul doğumludur. Bakırköy Sanatçılar Derneği'nde tiyatro eğitimi aldı. Halen BASAD üyesidir. Çeşitli tiyatro oyunlarında, dizilerde ve sinema filmlerinde rol aldı. Tiyatrogen ekibiyle birlikte sosyal sorumluluk projesinde ve yeni oyunlarda görev almaktadır.


Ceren BİLGİN

ceren

Atölye Oyuncusu


[Profil Hazırlık Aşamasındadır]


Duru DÖKMEN

duru

Atölye Oyuncusu


[Profil Hazırlık Aşamasındadır]


Erdinç DURAN

erdinc

Atölye Oyuncusu

1989 yılında İstanbul Bakırköy'de doğdu. Liseyi Yalova Fen Lisesi'nde, lisans eğitimini Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde 2014 yılında tamamladı. 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümüne başladı. Ayrıca 2022 yılından beri İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü öğrencisi. Eczacılık mesleğini sürdürürken aynı zamanda İstanbul Eczacı Odası Gençlik Tiyatrosu ile birlikte tiyatroya başladı. 2022 yılında Tiyatrogen ailesine katıldı.
Rol aldığı oyunlar; "Lüküs Hayat", "Ah Bu Hayat", "Ayı", "Rahmetli de Sollardı".


Eren SAKARYA

eren

Atölye Oyuncusu

1996 yılında İstanbul'da doğdu. Burç Koleji Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi'nden mezun oldu, halen Beykent Üniversitesi BESYO bölümününe devam etmektedir. Tiyatroya 2018 yılında Tiyatrogen ekibine katılarak başladı.
Rol aldığı oyunlar ; "Rahmetli de Sollardı" ,"Halet-i Ruhiye" , "Kadının Ta Kendisi" , "Sahte Cennet"


Evren TÜRKYILMAZ

evren

Işık Kumanda

1980 yılında İstanbul’da doğdu. Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi ardından İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu. Aynı zamanda Tiyatrogen ekibinde rejide görev alıyor.


Fulya ÖZCAN

fulya

Oyuncu

1972 yılında İstanbul'da doğdu. 1990 yılında Tekirdağ Üniversitesi İşletme Bölümünde öğrenimini sürdürürken Tekirdağ Namık Kemal Bölge Tiyatrosu'nda "Kanlı Düğün" adlı oyunda rol aldı. "Branda Bezi" ve çeşitli çocuk oyunlarında oynadı. 1994 yılında "DJ'lik ve Spikerlik Sertifikası" alarak Avcılar Bölge Radyosu'nda "Paratoner" programının yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendi. Tiyatroya uzun bir ara verdikten sonra 2016-2017 sezonunda Tiyatrogen ailesine katılarak tiyatroya geri dönüş yaptı.


Gökhan ONARAN

gokhan

Atölye Oyuncusu

1987 İstanbul'da doğdu. Beykent Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. 2003 yılından beri otomotiv işi ile uğraşmaktadır. Aynı zamanda 2020 yılından bu yana Tiyatrogen ekibinde aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.
Rol aldığı oyunlar; “Toto İş Arıyor”(Çocuk Oyunu), “Rahmetli de Sollardı”, “Hayal Perdesi”, “Kadının Ta Kendisi”, “Halet-i Ruhiye”, "Sahte Cennet".


İnan BABA

inan

Atölye Oyuncusu


[Profil Hazırlık Aşamasındadır]


İzden ÜNLÜ

izden

Atölye Oyuncusu


[Profil Hazırlık Aşamasındadır]


Latife KESKİN

latife

Atölye Oyuncusu

25 Kasım 1994 Batman/Gercüş doğumludur. Tiyatro hayatına, ilk okul yıllarında "Çanakkale geçilmez" adlı oyunla başladı. Kadriye moroglu lisesi mezunu olup buradada aktif tiyatro hayatına devam etmiştir. 2019 Yalova Hukuk Fakültesinden mezun olmuş üniversite yıllarında da Gri sanat tiyatrosunda çeşitli oyunlarda yer almıştır. Çeşitli dizi ve filmlerde figüranlık yapmıştır. Şimdiler de ise tiyatrogen ekibinde yer alan oyuncu burada çeşitli oyunlarda sahne almış olup aktif olarak avukatlık yapmaktadır. Yer aldığı oyunlar; Çanakkale geçilmez, alametifarika, ağustos böceği ile karınca, rosto, halet-i ruhiye, rahmetli de sollardi, hayal perdesi, sahte cennet vs.


Melike ZAMAN

melike

Oyuncu, Yönetmen

1969 yılında İstanbul'da doğdu. Yeşilköy Halk Dansları Derneği'nde dansçı ve eğitmen olarak çalıştı. Favori Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi aldı. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Çeşitli tiyatrolarda oyunculuk ve reji asistanlığı yaptı. Küçükçekmece Belediyesi Cennet Kültür ve Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitmenliği yaptı. Birçok oyun yönetti. Tiyatrogen'in çeşitli projelerinde bulundu. Halen Tiyatrogen Yönetmen Yardımcısı ve oyuncu olarak görev yapmaktadır.


Melikşah ÜZER

meliksah

Atölye Oyuncusu

1989 yılında İstanbul'da doğdu. Bahçelievler Halk Eğitim Merkezi'de "Tiyatro Drama" ve AYLA ALGAN İstanbul Drama Sanat Akademisi'nde "Kamera Önü Oyunculuk" eğitimlerine katıldı.
Rol aldığı tiyatro oyunları ve diziler: "Rahmetli de Sollardı", "Sahte Cennet", "Scapin'in Dolapları", "Arka Sokaklar", "Bozkır Aslanı Celalettin"


Nehir SAÇKESEN

nehir

Atölye Oyuncusu

2009 İstanbul'da doğdu. Ataköy Anadolu Lisesinde okuyor. 2 yıldır Tiyatrogen ekibinin içinde 1 yıldır aktif olarak oyunculuk yapıyor. Rol aldığı oyunlar; "Toto Okula Gidiyor", "Kadının Ta Kendisi", "Sahte Cennet"


Nejat DİRİ

nejat

Atölye Oyuncusu

1992 İstanbul'da doğdu. Açıköğretim lise mezunu, şu anda da İstanbul Üniversitesi Marka İletişim Bölümü öğrencisi. Aynı zamanda Tiyatrogen ekibinde aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Rol aldığı oyunlar; "Kadının Ta Kendisi", "Sahte Cennet", "Halet-i Ruhiye".


Nilgün SEVİM

nilgun

Atölye Oyuncusu

1984 yılında İstanbul'da doğdu. 2023 yılında Tiyatrogen ailesine katıldı. Rol aldığı oyunlar;" Halet-i Ruhiye", "Kadının ta Kendisi"


Nurhan ORALALP

nurhan

Oyuncu, Sosyal Medya Yönetimi, İdari İşler Yönetimi

1952 yılında Bakırköy İstanbul'da doğdu. Bakırköy Lisesi'nden mezun oldu. 2014 yılında İFSAK'ta çeşitli fotoğraf eğitimlerini tamamladıktan sonra, 2015 yılında fotoğrafçı olarak girdiği Tiyatrogen'de "Halet-i Ruhiye (Film Çevirme)", "Halet-i Ruhiye (Şeytan Melek)", "Hayal Perdesi", "Rahmetli de Sollardı" ve "Sahte Cennet" oyunlarının yanı sıra Gökkuşağı Çocuk Tiyatrosu bünyesinde "Toto İş Arıyor" ve "Toto Okula Gidiyor" oyunlarında yer almıştır. Aynı zamanda Tiyatrogen'de Sosyal Medya ve İdari İşler Yönetimini üstlenmektedir.


Poyraz ALSAÇ

poyraz

Atölye Oyuncusu

2008 yılında İstanbul'da doğdu. Yeşilköy 50. Yıl Anadolu Lisesi'nde öğrenci. Bir sene Sulukule Tiyatro eğitimi aldı. 2 yıldır Tiyatrogen ekibinde aktif olarak oyunculuk yapıyor.
Rol aldığı oyunları; "Kadının Ta Kendisi", "Toto Okula Gidiyor" ve "Sahte Cennet".


Samet Eren UÇAR

samet

Atölye Oyuncusu

2007 yılında İstanbul doğumlu. Yeşilköy 50. Yıl Anadolu Lisesi'nde okuyor, Tiyatroyla 9. Sınıfta rol aldığı "Hamlet" sayesinde tanıştı. 5 Aydır Tiyatrogen ekibinde aktif olarak oyunculuk yapıyor.
Rol aldığı oyunlar; "Sahte Cennet"


Selin TAŞKIRAN

selin

Atölye Oyuncusu, Sosyal Medya Yönetimi

2002 yılında Bursa'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Antalya'da okudu. Lise 2 sınıfta İsmail Baha Sürelsan konservatuarını kazandı. Orada 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Şu anda İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü okumakta. Antalya Uluslararası Gençlik Kültür ve Sanat Derneği'nde Sosyal Medya ve Bilişim Komisyonu Başkanı olarak görev almakta.Yazları Antalya'da GENÇDER ve Tiyatro Özgün'de oyunculuk yapmakta. Aktif olarakta Tiyatrogen ekibinde oyunculuk yapmaktadır. Rol aldığı oyunlar; “Toto Okula Gidiyor” (Çocuk Oyunu), “Toto İş Arıyor”(Çocuk Oyunu), “Rahmetli De Sollardı”, “Halet-i Ruhiye”, "Ayna" ,"Feys-i İzdivac","Arı Maya"(Çocuk oyunu), "Bir Kavonoz Kahkaha", "İyilik Takımı"(Çocuk Oyunu)


Süheyla ROGOP

suheyla

Atölye Oyuncusu

1971 yılında Trabzon doğumlu, Açık Öğretim lisesi mezunudur. Çalışma hayatına İSKİ Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisinde devam ederken, 2021 yılında yönetmen Mesut Güner ve Mahmut Güner önderliğinde Bakırkoy Halk Eğitim Merkezi'nde tiyatro hayatına katılmıştır. Burada uygulamalı tiyatro ve drama dersleri almıştır. Ardından Bakırkoy Sanatçılar Derneği'nde "Karmaşıklıklar Komedyası" oyununda yer almıştır. 2023 yılında tiyatro yaşantısına, Tiyatrogen ailesinde devam ederek "Halet-i Ruhiye" oyununda rol almıştır. Şu anda tiyatro ekibiyle "Sahte Cennet" oyununun provalarına devam etmektedir.


Şafak AYDIN

safak

Atölye Oyuncusu

1987 yılında Edirne'de doğdu. Trakya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu, Anadolu Üniversitesi Web Tasarımı Bölümü öğrencisi. Tiyatroya ilgisi ilkokulda rol aldığı "7 Kocalı Hürmüz" ile başladı, Tiyatrogen ailesine 3 yıl önce katıldı.
Rol aldığı oyunlar; "Hayal Perdesi", "Rahmetli de Sollardı", "Halet-i Ruhiye", "Toto Okula Gidiyor", "Sahte Cennet", "Kadının Ta Kendisi", "Dünyanın Ortasında Bir Yer", "Entrikalı Dolap Komedyası", aktif hâlde Tiyatrogen ekibinde verilen rollerde rol almaya devam ediyor


Tanzer DÖKMEN

tanzer

Genel Sanat Yönetmeni, Yönetmen, Yazar, Oyuncu

1972 İstanbul Bakırköy'de doğdu. Sahne Sanatları'nda "tiyatro", "profesyonel sunuculuk ve spikerlik", "halk oyunları" eğitimi aldı. A.Ü. Bilecik Meslek Yüksek Okulu Seramik Bölümü ve A.Ü. İşletme Fakültesi Yönetim Organizasyon Bölümü'nden mezun oldu. Birçok tiyatro grubuyla çalıştı, çeşitli oyunlarda rol aldı ve drama dersleri verdi. Oyunculuğunun yanı sıra tiyatro oyunları, skeçler, çocuk oyunları yazdı, animasyon ve ilizyon gösterileri düzenledi. Küçükçekmece Belediye Tiyatrosu'nda “Kuva-i Milliye Destanı"nda solo anlatıcı olarak görev aldı. Sosyal sorumluluk projesi olan “Rahmetli de Sollardı” adlı trafik oyunuyla Türkiye çapında turne yaptı. Bakırköy Sanat Merkezi'nde kendi yazdığı ve yönettiği “80 Güzel Şey", "Sahte Cennet", "Niyazi", "Halet-i Ruhiye", "Toto İş Arıyor", "Karagöz ve Hacivat", "Kırmızı Başlıklı Kız” adlı oyunları sahneye koydu. Halen Bakırköy Sanat Merkezi Drama ve Tiyatro Bölümü öğretmenidir.


Tufan ÖZEK

tufan

Atölye Oyuncusu

1980 yılında Konya Ereğli'de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü (lisans) mezunu, İstatistik Yüksek Lisans ve Araştırma Yöntemleri Ana Bilim Dalı'nda Master eğitimini tamamladı. Endüstri Mühendisliği Doktora Bölümü öğrencisi iken 1. Sınıfta iken ayrıldı. Ayrıca halen İstanbul Üniversitesi Çağdaş Yaratıcı Drama eğitimi devam etmektedir. Tiyatro ile tanışması 2013 yılında görev yaptığı Konya ili Çınar Sanat Akademisi'nde başladı. 9 aylık drama diksiyon eğitimi sonrası Bertrolt Brecht‘in "Carrar Ana'nın Tüfekleri" adlı oyunla başlamıştır. Sonrasında "Artist Mektebi", "Ayı", "Meraki", "Salaklar Sofrası", "Naaşı Muhteremler", "Mor Çiçekli Tarla" gibi pek çok oyunda roller almıştır. 2017 yılında Büyükçekmece Belediye Tiyatrosu ile çalışmaya başlamış ve burada "Çılgın Türkler", "Safinaz'ın İzdivacı", "Barışa Şans Verin", "Sevgili Ailem", "Kiralık Konak" gibi oyunlarda roller almıştır. Tiyatrogen grubuyla çalışmış olduğu "Hayal Perdesi" adlı oyunda da rol almıştır.


Yılmaz SELVİTOP

yilmaz

Oyuncu

1970 yılında Erzincan'da doğdu. Tiyatroya Bakırköylü Sanatçılar Derneği (BASAD)'da başladı. 2015-2016 sezonunda Tiyatrogen ailesine katıldı.
Rol aldığı oyunlar; "Damat Bey", "Son Ağaç" (Çocuk Oyunu), "Su Dünyası" (Çocuk Oyunu), "Sahte Cennet", "Halet-i Ruhiye".


Yusuf BİLGİN

yusuf

Atölye Oyuncusu

1994 yılında İstanbul'da doğdu. Sultanahmet Endüstri Meslek Lisesi Makine Bölümü, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümü mezunu. 2023 yılında Tiyatrogen ailesine katılmış, "Sahte Cennet" oyununun provalarına devam etmektedir.


Yüksel UZUN

yuksel

Atölye Oyuncusu


[Profil Hazırlık Aşamasındadır]


Zehra BABA

zehra_b

Atölye Oyuncusu

2001 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Mektebim Sağlık Meslek Lisesi'nde, Hemşirelik üstüne tamamladı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde iki yıl oyunculuk eğitimi aldı. Taksim Sanat Merkezi'nde çello eğitimi aldı. Şu anda Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü öğrencisi. Aynı zamanda Tiyatrogen ekibinde aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.
Rol aldığı oyunlar; “Toto Okula Gidiyor” (Çocuk Oyunu), “Toto İş Arıyor”(Çocuk Oyunu), “Rahmetli De Sollardı”, “Hayal Perdesi”, “Kadının Ta Kendisi”, “Halet-i Ruhiye”.


Zehra KEDER

zehra_k

Atölye Oyuncusu


[Profil Hazırlık Aşamasındadır]